Únor 2012

15.2. + Thinspiration

15. února 2012 v 20:45 | Christeena
Dnešek byl vlastně fajn. Jídlo jsem v porovnání se včerejškem omezila, fajn, sice dieta to ještě furt není, ale už se k tomu propracovávám. Celej den byl úžasnej, ale večer jsem zjistila, že kámoška o které jsem si myslela, že je fakt dobrá mě podrazila. Hodně špatnej pocit...
Snídaně: Kousek krtkova dortu
Svačina: Cel. rohlík
Oběd: 2 bramboráčky a bramboračka
Svačina: Zase dort, sorry lidi
Večeře: 2 rohlíky. Stačil by jeden, ale mamka udělala 2 a Kikinka papala.
Něco navíc: Uzobla jsem z bonbošky, od kámoše si nabídla hranolky, od kámoše bramburky. Hele, lepší než včera
Pohyb: Celý odpoledne na bruslích :)

14.2 - Džejn

14. února 2012 v 22:03 | Džejn
Takže, oproti včerejšku za který se stydím, jsem dnes jedla méně sladkostí. Aspoň nějáký začátek. :/

Snídaně: rohlík s paštikou
Svačina: rohlík se šunkou a sýrem
Oběd: no, to jsem si spíš dala jen takovou svačinku než oběd.. rohlík s tavenám sýrem
večeře: rohlík sýrem

Jak koukám tak to vypadá, že jím pořád to samé, ale to zdá jen dnes.. :D Vážně.

Pohyb: Tenis!

Zrovna jsem to chtěla zveřejnit a v tom mi mamka donesla zmrzku! Takže zase nic, vše je v háji! :D ://

14.2.

14. února 2012 v 20:50 | Christeen
Přiznám se, já teda žádnou dietu nedržím, jsem spokojená s tím co mám, a to mi k životu stačí. Ale i přesto se stydím ukázat, co jsem zase dneska sežrala :D Nebudu to zbytečně problužovat a jdu kápnout božskou ;) Tak si říkám, že udělám něco jako opak diety a budu vás motivovat tím, že kdybyste se stravovaly tak jako já, tak jak dopadnete!
Snídaně: Koláč
Svačina: Cel. rohlík kdo ví s čím
Oběd: Nevím co, ale byl dobrej
Svačina: Dejme tomu, že tk skoro půlku krtkovýho dortu, mňamka jo a ještě oplatku
Večeře: Guláš s knedlou
Pohyb: Trenálek baet-up
Tákže podtrženo sečteno. Celkem tak 5000 kcal? Hmm, to jsou kalorie na 2 dny :D Prase sem :D Trenál spálil tak 800 kcal. Takže 4200 kcal. Má cenu to komentovat? :D

Džejn

14. února 2012 v 17:36
Ahoj :),
jmenuju se Janča, ale říkájí mi Džejn a mám to oslovení i mnohem radši. Je mi 13, jsem asi 155 cm vysoká, vážím 55 kg a svoji váhu bych chtěla snížit na 50 kg. I já mám jako Christeen svůj vlastní blog, kde si píšu vše co mě zajímá a nějáké ty historky z mého života. --> dzejn-y.blog.cz
I já jsem se svojí váhou nespokojená celkem dlouho, ale až teď, když vidím všechny ty krásné a štíhné slečny, tak hrozně závidím tu postavu a proto se snažím s tím něco dělat. Už jsem zkoušla držet dietu aspoň 10x, ale bohužel bez úspěchu. Podporovala jsem se jen sama, tak to bylo obtížné a ještě k tomu nemám silnou vůli, takže asi víte jak to všechno dopadá no.. Takže doufám, že teď, když se budete s Christeen podporovat navzájem, tak se nám obou podaří docílit své vysněné váhy, nebo aspoň zhubnout nějáké to kilčo.
Christeen už Vám vlastně o našim záměrech a o čem je níc blog napsala, takže kdo četl ví. :)


Hledáme tedy někoho, s kým bysme se mohli navzájem podporovat s našemi dietami. :)

Jídelníček 12.2.

12. února 2012 v 20:52 | Christeena
Vzhledem k tomu, že já moc na tyto diety moc nejsem, asi můj jídelníček nebude moc dobrý pro čtení. Bude to asi taková demotivace, nebo snad pro někoho motivace, že takto se to dělat nemá? Dost filozofie a pokračujeme k tomu, co jsem dneska teda sežrala.
snídaně: ----
svačina: -----
Oběd: Knedlo zelo vepřo. 2 knedle
Svačina: Jogurt holandia, 2 kousky babičiné buchty, ovoce zalité smetanou (Ne všechno najednou, ale tak během odpoledne)
Večeře: 2 toasty

Pohyb? Ten šel mimo mě, neměla jsem čas. Učila jsem se, barvila hlavu, net a znáte to, než se k něčemu dopídíte, už je skoro noc. Tak to by snad bylo všechno k mému přiznání. Tak zase zítra ;)

Christeena

12. února 2012 v 2:47 | Christeena
Jsem holka, co si svoje jméno píše zkomoleně Christeena, mám asi 62kg na 164 cm, Moje vysněná váha je 53kg, a kromě tohoto blogu si vedu svůj osobní blog- kristybendy.blog.cz.
Už nějak od první třídy je mým snem zhubnout. Ale za těch 8 let jsem v sobě nikdy nedokázala najít tu vůli. A už ani nevěřím, že bych ji snad našla. Ale vždycky jsem do toho šla sama, mojí podporou byl jen blog, nebo internet. Tentokrát do toho jdu s mojí kámoškou Džéjn, které taktéž patří tento blog, stejně jako mě. Jsme 2 baculaté slečny co se rozhodly, že nějaké to kilčo dolů by se nám hodilo. Abych pravdu řekla, já už svoji váhu neřeším, i kdyžbych chtěla být o krapet hubenější, není to pro mě priorita n.1. I přesto snad společnými silami se dokážeme dopracovat nějakýmm rozumným způsobem na svoji vysněnou váhu.
Proto byl taky blog založen, abychom našly slečny se stejným záměrem, a mohly bojovat společně :)
Takže pokud jsi někdo takový, a nebo znáš někoho takového, dej nám vědět, budeme jenom rády :))


Nábor Affs

12. února 2012 v 2:43 | Christeena & Džéjn
Ahoj :)
Sháníme Affs, které mají stejné zájmy jako my. A to- životní styl. Tím myslíme převážně hubnutí a bojování s váhou. Blog bude převážně o našem jídelníčku a třeba inspirativních obrázcích. O vzájemné podpoře, jak s vámi, tak i mezi sebou. Protože hubnutí je dřina a bez podpory jde fakt težko. Musíme si pomáhat :)
Takže jestli máš zájem, nebo někoho takového znáš, určitě se zapiš :)
Džéjn & Christeena